wtorek, 29 listopada, 2022

W powiecie starogardzkim myślą eko i zgarniają nagrody

9 czerwca 2022 roku rozstrzygnięto powiatowy konkurs pt. „ Myślę EKOlogicznie” organizowany przez władze powiatu starogardzkiego. Kto zwyciężył?

Konkurs realizowany był w trzech kategoriach: kategoria I OBRAZEK EKOlogiczny – uczniowie klas I-IV szkół podstawowych, kategoria II ZAGADKA EKOlogiczna – uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych, kategoria III BAJKA EKOlogiczna – uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Laureatami konkursu zostali:

KATEGORIA I

Miejsce I – Kacper Banasiak (Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie)

Miejsce II –Magdalena Karwasz (Zespół Szkół Publicznych Osieczna)

Miejsce III  – Amanda Polender (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim)

Wyróżnienia otrzymali:

Laura Arendt (PSP Kokoszkowy)

Róża Baniewska (PSP 3 Starogard Gd.)

Julia Piotrzkowska (PSP Kokoszkowy)

Fabian Miszczuk (PSP Bytonia)

Łukasz Szmeiter (ZKiW Pinczyn)

Maria Czenstowska (PSP Jabłowo)

Oliwia Łepek-Burak (PSP Jabłowo)

Zofia Kittel (PSP 3 Starogard Gdański)

Lena Bonk (PSP Kokoszkowy)

Sandra Kłos (PSP Jabłowo)

Nauczyciel – opiekun pracy, która zajęła I miejsce w Kategorii I: Pani Angelika Prabucka.

Dodatkową nagrodę Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa otrzymał Kacper Duzowski (PSP 3 Starogard Gd.).

KATEGORIA II:

Miejsce I – Weronika Karwasz (Zespół Szkół Publicznych Osieczna)

Miejsce II –Anna Matuszek (Publiczna Szkoła Podstawowa Kokoszkowy)

Miejsce III  – Agata Baranowska (Publiczna Szkoła Podstawowa Lubichowo)

Wyróżnienia otrzymali:

Karolina Specht (PSP Kokoszkowy)

Zuzanna Grabowska (PSP 3 Starogard Gd.)

Zuzanna Rulewska (ZKiW Pinczyn)

Aleksandra Maria Felińska (ZSP Kaliska)

Aleksandra Jędrzejewska (PSP Lubichowo)

Wojciech Zimorski (PSP Bytonia)

Konrad Keina (PSP 3 Starogard Gd.)

Zofia Kaczmarek (PSP Kokoszkowy)

Szymon Szyca (PSP Lubichowo)

Amelia Chabowska (ZSP Osieczna)

Mateusz Filarski (PSP Lubichowo)

Amelia Chabowska (PSP Lubichowo)

Wiktoria Tocha (PSP Borzechowo)

Nauczyciel – opiekun pracy, która zajęła I miejsce: Pani Joanna Chabowska.

KATEGORIA III:

Miejsce I – Ramona Stefaniak (II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gd.)

Miejsce II – Daria Peplińska (II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gd.)

Miejsce III  – Sandra Parteka (ZSP im. Włodzimierza Mykietyna w Skórczu)

Nauczyciel – opiekun pracy, która zajęła I miejsce: Pani Lucyna Prabucka.

Wyróżnienia otrzymali:

Laura Madej (ZSP im. Włodzimierza Mykietyna w Skórczu)

Wiktoria Lewandowska (ZSP im. Włodzimierza Mykietyna w Skórczu)

Autor/foto/Ewa Macholla – Jacewicz

Zobacz również: