Przeglądasz artykuły powiązane z tagiem:

BMG Goworowski

Superluksusowy Mercedes – Maybach z V12 w BMG Goworowski

Kilka lat temu zapowiadało się, że już nigdy pod maskę luksusowego samochodu nie trafi szlachetna orkiestra, złożona z dwunastu cylindrów. Na szczęście tak się nie stało. Dzięki temu, w tym tygodniu, z salonu firmy BMG Goworowski wyjedzie niezwykły Mercedes-Maybach...

Maybach Evening w BMG Goworowski

We wtorkowy wieczór byliśmy uczestnikami Maybach Evening w BMG Goworowski. Kulminacyjnym momentem wydarzenia była prezentacja modelu AMG PureSpeed. Limitowany do zaledwie 250 egzemplarzy, pierwszy raz został zaprezentowany w Trójmieście. Obejrzyj relację filmową: https://www.youtube.com/watch?v=IZNt5HkWpAU&list=PL_t7WP3jicMhur06hXtaUk_uUSCoPVIw8

Kolejne ruchy chińskich marek

Trójmiejska motoryzacja to… chińska motoryzacja. W markach pochodzących z państwa środka obecnie dzieje sie najwięcej. W tym odcinku kilka zdań o zmianie lokalizacji salonu marki BAIC i konsekwentnym wchodzeniu na nasz rynek kolejnego potentata – marki Dongfeng Pierwsze auta DongfengaKilka...

Sztuka personalizacji, czyli Manufaktur Evening w BMG Goworowski [2025]

Sky is the limit. Mercedesa można spersonalizować tak, że drugiego takiego nie znajdziecie. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. https://youtu.be/r_06N98JVaQ

MG w BMG [2025]

https://youtu.be/zd4Syf_S-oc Do portfolio BMG Goworowski dołączyła nowa marka, MG. Chcecie poznać te brytyjsko-chińskie samochody? Obejrzyjcie koniecznie, bo te auta będziemy spotykać na ulicach coraz częściej!

BMG Goworowski buduje salon marki MG

Po BAIC-u pod skrzydła znanego, trójmiejskiego dealera samochodów czyli firmy BMG, trafiła kolejna chińska marka. Jest nią dosyć dobrze znane już w Europie, niegdyś brytyjskie MG. W 2024 roku MG sprzedało na polskim rynku 6763 pojazdów, co pozwoliło jej zająć...

Efektowny Matchbox Mercedesa zaparkował w gdańskiej Fabryce Elfów

W dniach 14-19 grudnia 2024 roku w Wielkiej Fabryce Elfów, mieszczącej się w gdańskim Amber Expo, zaparkuje elektryczny Mercedes-Benz G 580 EQ, zaprezentowany w unikalnym opakowaniu stylizowanym na kultowe pudełko Matchbox. Wielka Fabryka Elfów to jedna z najpopularniejszych świątecznych atrakcji...

BAIC czyli BMG Goworowski po chińsku w Sopocie

Kiedy jeszcze pod koniec PRL oglądałem podczas chińskich defilad terenówki Beijing, w najśmielszych przewidywaniach nie mieściłoby mi się, że po pół wieku będę pisał o tej marce w kontekście poważnego gracza na trójmiejskim rynku. Teraz wzmocnionego przez solidnego partnera,...

Jest stacja tankowania wodoru jest nowy Mercedes V

 „NESO”, czyli  „Nie Emituję Spalin, Oczyszczam”. Pod tą nazwą kryje się pierwsza gdańska stacja tankowania wodoru. W Gdyni możemy zaś zobaczyć nowego Mercedesa klasy V. Stacja"NESO", położona u zbiegu ulicy Jabłoniowej z drogą ekspresową S6 to jedna z dwóch stacji...

Pocztówka wielkanocna od BMG Goworowski [2024]

Mknie do Państwa pocztówka świąteczna od firmy BMG Goworowski. https://youtu.be/SQsU4cxYGCk

Najnowsze

Koncert muzyki klasycznej w ruinach kościoła w Steblewie [2026]

Nie po raz pierwszy ruiny zabytkowego kościoła w Steblewie w Gminie Suchy Dąb rozbrzmiały muzyką. To wyjątkowe miejsce w...