16:04
11 kwiecień 2021
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Aktualności

Trwają zapisy na konsultacje strategii dla młodzieży w woj. pomorskim

Zamieszczono dnia śr., 2021-04-07 12:02
Już 13 kwietnia odbędzie się kolejna z wojewódzkich konferencji konsultacyjnych, na której wszyscy młodzi ludzie z województwa pomorskiego otrzymają możliwość zgłaszania pomysłów do „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia”, wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzi

Dyrektor Tomasz Augustyniak zaczyna pracę dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Zamieszczono dnia wt., 2021-04-06 13:17

Dyrektor Tomasz Augustyniak właśnie zaczął pracę w Departamencie Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, o czym na swoim profilu na portalu społecznościowym poinformował marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk. 

Powiesili psa w przywidzkim lesie. Odpowiedzą przed sądem

Zamieszczono dnia śr., 2021-03-31 08:33

Policjanci z Komisariatu w Kolbudach zatrzymali mężczyznę i kobietę odpowiedzialnych za zabicie psa. Zwierzę pozbawił życia mężczyzna, a kobieta nakłaniała go do tego. Za zabicie zwierzęcia w sposób sprzeczny z ustawą o ochronie zwierząt grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Mimo zawieszenia działalności ZUS trzeba będzie zapłacić. Szykują się zmiany w przepisach.

Zamieszczono dnia wt., 2021-03-30 21:32
Rząd pracuje nas nowymi przepisami, które zmuszą przedsiębiorców do opłacania składek ZUS nawet w przypadku zawieszenia działalności. Nowe przepisy mają objąć właścicieli czterech rodzajów spółek. 
 

Kontenerowiec zablokował Kanał sueski. Co dalej ze światowym handlem?

Zamieszczono dnia czw., 2021-03-25 08:22

Statek, który utknął w Kanale Sueskim, może go zablokować na kilka dni, może też na miesiąc. - Dochodzą do nas informacje, że poziom wody jest niski - przyznaje przedstawicielka Morskiej Agencji Gdynia. Armatorzy już dziś szykują się na najgorsze scenariusze.

Skarszewy: Ukradli pompy z oczyszczalni ścieków żeby je sprzedać na złom

Zamieszczono dnia wt., 2021-03-23 08:12

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 2 sprawcom, którzy włamali się do oczyszczalni ścieków i ukradli trzy pompy o wartości 1.500 tys. zł. Na trop włamywaczy wpadli policjanci ze Skarszew, którzy ustalili personalia i zatrzymali sprawców tego przestępstwa.

Strony