10:07
14 lipiec 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Speed Up - sportowy trening dla amatorów z pomiarem czasu

Zamieszczono dnia pon., 2019-11-04 11:51

Co to ten Speed up? - odpowiadamy, to trening na profesjonalnym torze wyścigowym dla amatorów z pomiarem czasu. Udział w nim może wziąć każdy kierowca auta osobowego, który chce doszlifować swoje umiejętności, a jednocześnie w kontrolowanych warunkach poczuć adrenalinę podczas jazdy na torze. Taka impreza odbędzie się 30 listopada na torze Autodrom Pomorze. 

Aby wziąć udział w Speed Up wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC. Samochód musi być wyposażony w opony z homologacją drogową. Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie danych technicznych Twojego samochodu (marka, pojemność i moc silnika). Dzięki temu będziemy mogli ustalić podgrupy aut wyjeżdżających na torv - piszą organizatorzy, w komunikacie skierowanym do chętnych na "torową" przygodę.

Dodatkową atrakcję w tym dniu będzie stanowić obecność Macieja Pawelca - kierowcy wyścigowego i instruktora techniki jazdy. Zanim wyjedziesz na tor, Maciej da Ci kilka cennych wskazówek, jak radzić sobie na profesjonalnym torze wyścigowym. W czasie całej imprezy będziesz mógł skorzystać z porad eksperta.

Harmonogram:

9.00 - 10.00 - rejestracja uczestników
10.00 - 11.00 - odprawa i instruktaż Macieja Pawelca
11.00 - 17.00 - przejazdy po torze z pomiarem czasu
17.00 - zakończenie imprezy

 

Koszt udziału w imprezie to 280 zł - więcej informacji o wydarzeniu udziela Autodrom Pomorze. Jako Północna.TV zawsze zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności za kierownicą, właśnie w takich bezpiecznych warunkach.

red. BCh, zdj. organ