poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Polska biega w Pruszczu Gdańskim

W niedzielę 22 maja w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym  Faktoria odbędzie się impreza biegowa „Polska biega”. Akcja „Polska Biega” ma za zadanie zachęcić mieszkańców naszego miasta do uprawiania biegów.

Bieganie jest najprostsza formą rekreacji gdyż  nie wymaga szczególnych nakładów finansowych. Po prostu ubieramy odpowiednie obuwie i jesteśmy gotowi. Mamy wspaniały teren do  biegania jakim jest Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria.  Jego malownicze położenie w widłach rzeki Raduni  i Faktorii Rzymskiej jest wspaniałym miejscem na rekreację.

Zapraszamy do biegania, całe rodziny, gdyż  będzie to bardziej rekreacja  niż rywalizacja choć dla zwycięzców będą puchary. Chcielibyśmy, żeby była to zabawa dla wszystkich uczestników na świeżym powietrzu, dorośli i dzieci, wspólny udział w zawodach.

Uczestnicy pobiegną wyznaczoną trasą na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego  Faktoria .  Trasa nie jest długa bo wynosi  ok. 3 km. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale i dodatkowo rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

️22 maja 2022 r. Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy.

PLAN IMPREZY

10.00 zapisy w biurze zawodów na Faktorii odbiór numerów startowych.

11.00 start biegu

12.00 wręczenie medali i pucharów. 

info/foto/CKiS w Pruszczu Gdańskim

Zobacz również: