piątek, 22 września, 2023

Pruszczańska biblioteka wychodzi zagrać w terenie

foto/PiMBP w Pruszczu Gdańskim

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim zaprasza wszystkich miłośników zagadek, rebusów, historii kryminalnych oraz tych, którzy po prostu chcą ciekawie spędzić sobotę do udziału w detektywistycznej grze miejskiej pt. ,,Na tropach pruszczańskich zabytków”.

Gra rozpocznie się 23 października 2021 r. (sobota)o godzinie 10.00. Punktem Startowym Gry oraz miejscem, do którego Drużyny zgłaszają się po odbiór Zadania Finałowego (niezbędnego do rozwiązania hasła końcowego na Karcie Głównej) jest budynek Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wojska Polskiego 34 w Pruszczu Gdańskim. Punktem Końcowym Gry jest Faktoria Rzymska, znajdująca się w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym. Tam czeka na wszystkich uczestników gry niespodzianka w postaci ogniska oraz o godz. 12.15….spotkania autorskiego z podróżnikiem Arkadym Radosławem Fidlerem.

UWAGA: Zanim rozpoczniemy grę, koniecznie musimy zapoznać się z: REGULAMINEM, wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz jeśli jesteś niepełnoletni musimy dostarczyć: ZGODĘ RODZICA!

DRUKI DO POBRANIA NA STORNIE BIBLIOTEKI:WWW.BIBLIOTEKA-PRUSZCZ.PL

O gościu spotkania autorskiego Arkady Radosław Fiedler (ur. jako Arkady Elpidio Fiedler) – pisarz, podróżnik, polityk. Urodził się w Londynie. Syn znanego polskiego podróżnika Arkadego Fiedlera, brat podróżnika Marka Fiedlera. Towarzyszył słynnemu tacie w jego sześciu podróżach. Współtwórca Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera w Puszczykowie w Wielkopolsce.

Zobacz również: