poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nie tylko ciężarówki w Mercedesie w Będzieszynie

Wakacyjne korki dają o sobie znać – stąd postanowiliśmy z redakcji Północnej.TV wybrać się po sąsiedzku do salonów zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego.

Naszym pierwszym celem był oczywiście nowy salon Mercedes grupy Wróbel. Choć lokalizacja w Strefie Inwestycyjnej i ogromny serwis ciężarówek sugerują, że jest to salon ciężarowych Mercedesów, to wielu z Was może nie zdawać sobie sprawy, że salon dysponuje również ofertą samochodów użytkowych takich jak V-klasa, bogatą ofertą akcesoriów marki, w tym zegarków, galanterii i modeli aut, oraz salonem używanych aut osobowych.

Oczywiście nie należy zapominać, że podstawowa oferta obiektu to nadal sprzedaż i serwis „dużych” Mercedesów ciężarowych, autobusów oraz pojazdów użytkowych. Wcześniejsza placówka Grupy mieściła się przy ul. Starogradzkiej w Straszynie, więc lokalizacja nowej jest bez wątpienia korzystniejsza. Nowy obiekt został wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami marki, jest nowoczesny i przestronny.

Co więcej, Grupa Wróbel, to poważny gracz na południowym zachodzie Polski, więc posiada w swojej ofercie nowe auta osobowe. Zatem auto kupione w innym salonie grupy można po umówieniu odebrać w Trójmiejskiej placówce.

Zobacz również: