środa, 4 października, 2023

Klocki InPost w oficjalnym sklepie Out Of The Box

Klocki i ich zestawy to jedne z częstych pomysłów na prezent dla dziecka. Taki upominek zapewnia nie tylko rozrywkę, ale i rozwój malucha. W Out Of The Box można znaleźć trzy takie komplety. Co da się z nich ułożyć?

Klocki ze sklepu Out Of The Box – jakie zestawy można znaleźć w sklepie?

Szukając prezentu dla dzieci czy dorosłych, warto rozważyć zakup klocków. Na stronie internetowej https://outofthebox.pl/kategoria/klocki/ InPost we współpracy z polską firmą Cobi przygotowali trzy zestawy modeli do składania. Co można zbudować z klocków Out Of The Box?

Pierwszy komplet to Paczkomat® InPost z eko samochodem. W zestawie znajduje się maszyna wraz z pojazdem, a także postacie, które korzystają z urządzenia, i kierowca auta. Paczkomat i jego skrytki da się otwierać, aby umieścić tam paczki. Natomiast paka ekosamochodu jest uchylana, aby nadać zabawie realizmu.

Drugi zestaw to Sortownia – miejsce, w którym odbywa się segregacja przesyłek. Po udanym procesie trafią one pod wybrany adres. Można wcielić się rolę pracownika i razem z nim umieścić paczki w odpowiednich miejscach. Komplet klocków zawiera 5 figurek i aż 747 elementów.

Ostatni dostępny pakiet to zestaw klocków, z których da się zbudować Ciężarówkę. Pojazd pozwoli dowieźć paczki do konkretnego miejsca. Jednak nie tylko do tego może posłużyć. Dostawczak świetnie sprawdzi się przy innych zabawach.

Wszystkie komplety da się ze sobą łączyć. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć kurierskie imperium lub wymyślić własną zabawę, dzięki klockom dla dzieci. Co więcej, wpasują się one w kolekcje od innych producentów.

Dlaczego warto układać klocki?

Klocki do składania to nie tylko dobra zabawa, ale także inwestycja w rozwój dziecka. Dzięki budowaniu maluch rozwija kreatywność. Zbudowanie własnej konstrukcji daje dużo satysfakcji, a przy okazji zabawka wpływa na krytyczne myślenie i rozwija układ motoryczny.

Co więcej, samo układanie pobudza ciekawość, a kolorowe elementy przyciągają wzrok dziecka. Musi ono również zaplanować swoje działania i nauczyć się myślenia przestrzennego, czyli jak ostatecznie powinna wyglądać budowla.

Coraz częściej można spotkać się z klockami dla dorosłych. Dopasowanie elementów to kreatywny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Starsi użytkownicy mogą się przy tym zrelaksować.

Dzieci wraz z rodzicami są w stanie spędzać wiele godzin na wspólnym układaniu zabawek, z korzyścią dla obu stron.

Out Of The Box – nowy sklep od firmy InPost

W sklepie Out Of The Box można znaleźć m.in. wiele oryginalnych produktów do domu, ale nie tylko. Użytkownicy strony mają okazję wybrać swoje produkty aż z sześciu dostępnych kategorii: dom i ogród, dla dzieci, ubrania, materiały do pakowania, outdoor i sport, a także klocki.

InPost ceni sobie ekologiczne rozwiązania i współpracę z polskimi firmami, dlatego wiele rzeczy do domu z dostępnego asortymentu wykonane jest z materiałów podchodzących z recyklingu czy naturalnych surowców jak np. woskowijki z biodegradowalnego tworzywa, które zawierają wosk pszczeli czy żywicę drzewną. Innym przykładem są bawełniane woreczki – zostały one uszyte w Polsce. Zakupy online można zamówić pod wybrany adres lub do urządzenia Paczkomat.

Zobacz również: