niedziela, 3 marca, 2024

Gmina Pruszcz pomaga Gai Butkiewicz!

Gmina Pruszcz Gdański pomaga dalej! W najbliższą sobotę w Mediatece w Straszynie będzie osteobus, gra terenowa, muzyka klasyczna i wyjątkowe wyzwanie!

Takiej mobilizacji w gminie Pruszcz Gdański chyba jeszcze nie było. W uzbieranie środków na leczenie malutkiej GAI ze Straszyna włączyli się mieszkańcy, stowarzyszenia i fundacje z naszego terenu, placówki publiczne i firmy prywatne. Za nami kiermasze, bale charytatywne i koncert. Na koncie zbiórki wciąż brakuje 200 tys. zł, dlatego nie ustajemy w działaniach i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym wydarzeniu: „Cały Straszyn dla Serca Gai” już w sobotę 25 lutego w godz. 9:00 – 17:00.

Harmonogram wydarzenia:
9:00 – 17:00 osteobus przy Mediatece – Synexus i Stowarzyszenie Dolina Raduni zapraszają na bezpłatne badania w kierunku osteoporozy. Dedykowane kobietom 55+. Rejestracja: 539 427 829
11:00 Bieżnia boiska szkolnego w Straszynie – startuje Rodzinna Gra Terenowa oraz ognisko (organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Straszyna nagłośnienie: Radio Spin, poczęstunek: lokalni przedsiębiorcy) oraz Bieg Grupy Straszyn Biega
12:00 Plac zabaw Na Skarpie – czeka ognisko z kiełbaskami, muzyka i wyzwanie rekreacyjne #ChallengeDlaGai
16:00 Świetlica w Mediatece – sesja muzyczna chillout classic ( poprowadzi skrzypek Tomasz Diakun z Fundacja Chillout Classic, kiermasz prac artystycznych Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka, sprzedaż eko – woreczków, wykonanych przez grupę MOCni w szyciu – gm. Pruszcz Gdański.

Zobacz również: