wtorek, 23 lipca, 2024

Nowi policjanci w powiecie gdańskim

Do grona policjantów w powiecie gdańskim w ostatnich dniach dołączyło dwoje nowych funkcjonariuszy. Adrianna i Sebastian zachęcają – spełnij swoje marzenia i realizuj się w odpowiedzialnej, ciekawej pracy.

W ostatnich dniach do grona mundurowych w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim dołączyło dwoje nowych funkcjonariuszy.

Adrianna od dziecka marzyła, żeby służyć w Policji. Jej dotychczasowe doświadczenie, które zdobyła pracując w Straży Miejskiej w Pruszczu Gdańskim i Gdańsku z pewnością będzie przydatne podczas służby w granatowym mundurze. Nasza nowa koleżanka ma uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii „B” i jest kwalifikowanym ratownikiem medycznym. Wiedza i doświadczenie, które posiada, będzie mogła wykorzystać w nowej pracy.

Sebastian przez ostatnie kilka lat służył w Wojsku Polskim. Jak sam stwierdził, podczas wspólnych służb z policjantami zainteresował się pracą w granatowym mundurze. Nasz nowy kolega podjął decyzję o przejściu do służby w policji. Dodatkowo w nowej pracy z pewnością przyda mu się wiedza, którą zdobył podczas studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Zobacz również: