czwartek, 18 kwietnia, 2024

Klasyczne blokowanie McDonalda w Elblągu już wkrótce!

Stęskniliście się? My też! Mamy dla Was dobrą wiadomość. Oficjalnie wracamy z Klasycznym Blokowaniem Restauracji McDonalds w Elblągu i Pruszczu Gdańskim! Znamy już terminy. Zaczynamy Elblągiem 31 lipca!… Do Pruszcza Gdańskiego zabierzemy Was we wrześniu.

To już ósmy sezon cyklu klasycznych spotkań motoryzacyjnych, współtworzonych przez PółnocnąTV, Automobilklub Morski w Gdyni, we współpracy z Automobilklubem Grudziądzkim, Elbląskimi Klasykami. I oczywiście dzięki współpracy z pracownikami restauracji Mc Donalds w Elblągu, Grudziądzu i Pruszczu Gdańskim.

Tak jak na poprzednich edycjach, kiedy naszymi klasykami całkowicie blokowaliśmy restauracje, nie zabraknie motocykli, amerykańskich krążowników szos czy rasowych terenówek, kabrioletów czy innych wszelakich wehikułów. Znów będą cheeseburgery, pogaduszki, focenie samochodów i do tego przede wszystkim: żadnych slow food… Żadnego fitness. Jak kiedyś. Po prostu klasyki i hamburgery. Będzie też można palić prawdziwy tytoń! Nie do wiary… Jak na starych filmach, w których faceci potrafili zachować się jak mężczyźni a dziewczyny nosiły sukienki. Samo Zło!

Zobacz również: