piątek, 24 maja, 2024

Samochody snów na Pomorskich Targach Autokosmetyki

Maserati, Ferrari, Maybachy i Rolls Royce. Dzięki II Pomorskim Targom Autokosmetyki, które od wczoraj goszczą na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, do Trójmiasta zjechała się wyjątkowo silna drużyna supersamochodów.

Dzięki organizatorom imprezy – firmie Detailing House ze Straszyna, oraz Amber Expo, możemy zobaczyć nie tylko niezwykłe samochody, ale przede wszystkim to, jak mogą mogą wyglądać po profesjonalnym detailingu. www.polnocna.tv cieszy silna reprezentacja firm z Powiatu Gdańskiego i okolic.

Wśród szeregu firm zamieniających motoryzację w świat kolorowej baśni, a wydarzeniu, zaaranżowanym przez Detailing House pojawiły się między innymi takie firmy jak Janisz Usługi Samochodowe, oferująca antykorozyjne powłoki zabezpieczające Krown, czy Car Buff z Jankowa, czy Oklejone.pl

Całość robi niezwykłe wrażenie – co widać na zdjęciach i filmie, który specjalnie dla Was zrobiliśmy w pierwszym dniu imprezy.

Rzadko kiedy piszemy coś takiego. Tym razem jednak – z pełnym przekonaniem, zapraszamy prawdziwych fanów motoryzacji dziś na II Pomorskie Targi Autokosmetyki. Koniecznie dziś znajdźcie czas. Jest co podziwiać.

Film:https://polnocna.tv/video/ii-pomorskie-targi-autokosmetyki-w-amber-expo-2024/

Zobacz również: