poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Kulturalny październik w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach

Spotkanie z twórcą oko w oko to najlepszy sposób na poznanie jego twórczości i poszerzenie własnych horyzontów. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach trwa „Kulturalny październik”, podczas którego mieszkańcy będą mogli spotkać się z wybranymi twórcami.

Jest to doskonała okazja, aby usłyszeć od autorów o ich inspiracjach, procesie twórczym oraz o tym, jakie przesłanie chcieli przekazać poprzez swoje dzieła. To również okazja do zadania pytań i wymiany myśli z twórcami, których prace czytamy i podziwiamy.

13 października o 17.00 odbędzie się spotkanie z MACIEJEM SIEMBIEDĄ – dziennikarzem i reportażystą, autorem powieści sensacyjnych, trzykrotnym laureatem nagrody „polskiego Pulitzera”.

27 października o 17.00 odbędzie się spotkanie z AGATĄ PASSENT – felietonistką i dziennikarką, założycielką i prezesem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Biblioteka – Twój kulturalny adres w Gminie Pszczółki” i zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

foto/Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach

Zobacz również: